V TOMTO OBDOBÍ SE MŮŽE DORUČOVACÍ DOBA OBJEDNÁVEK PRODLOUŽIT - DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ
Vybrané filtry
Cena
Dostupnost
Tabulka oblečení
Tabulka EU
Barva

Arena

Značka ARENA na trhu působí již od roku 1973. Založil ji Horst Dassler (syn zakladatele značky Adidas) s cílem pomáhat sportovcům vyhrát Pokračovat

Značka ARENA na trhu působí již od roku 1973. Založil ji Horst Dassler (syn zakladatele značky Adidas) s cílem pomáhat sportovcům vyhrát na plaveckých závodech prostřednictvím technologicky nejmodernějších plavek. Arena se specializuje  na výrobu závodních, tréninkových i plážových plavek pro muže, ženy i děti. Kromě toho vyrábí také plavecké brýle, boty do vody, sandály a mnohé další, vše na špičkové úrovni.

celkem 11 produktů

Plavky pro muže, ženy i děti, plavecké brýle, župany, parea, sandály, boty do vody i plážové a sportovní tašky - to vše se značkou Arena je zárukou nejvyšší kvality, propracovaných detailů, nejmodernějších inovací. Ti nejznámější celosvětoví sportovci v závodním plavání ví, že plavky a oděvy značky Arena jsou pro ně tím nejlepším řešením, které jim dopomůže k výhře. Proto také značka Arena spolupracuje s nejlepšími světovými plavci a na základě jejich požadavků vyrábí plavky špičkové kvality.

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.