Trendy v cyklistické kolekci pro rok 2016

Pokud jste si mysleli, že změny trendů v oblasti oblečení jsou výsadou přehlídkových mol, jste na velkém omylu. Cyklistická kolekce prochází každoročně řadou změn, které by měl registrovat každý, kdo chce držet krok s nejmodernějšími technologickými inovacemi a jde mu o maximální výkon. Kvalitní a funkční cyklistické oblečení je totiž naprostou nezbytností pro pohodlnou a příjemnou jízdu na kole.

Ergonomický design pro optimální volnost pohybu, maximální důraz na detaily a špičkové provedení - to jsou pánské a dámské cyklistické dresy v naší nabídce. Cyklistické oblečení je nejen funkční a dobře "sedí", ale také skvěle vypadá. Nabízené druhy oblečení u nás najdete v mnoha provedeních, vzorech a barvách - a hlavně od vašich oblíbených značek. Která z nich si v sezóně 2016 vede zatím nejlépe?

Cyklo oblečení z vysoce elastického materiálu by nemělo chybět ve výbavě žádného cyklisty. Prodyšná a rychleschnoucí látka s okamžitým odvodem potu je samozřejmostí, stejně tak anatomická stavba pro maximální pohodlí. Výrobci myslí pochopitelně ale i na design, který by měl nést výrazné prvky - jednak z důvodů estetických, jednak z čistě praktických (cyklistu musí být dobře vidět). Z hlediska barev spoléhají v roce 2016 výrobci zejména na žlutozelenou, azurovou a červenou barvu.

Dalším velkým trendem v oblasti cyklo-módy pro rok 2016 je hojné užívání populární vlny Merino. Díky výborným vlastnostem této vlny se při nošení oblečení necítíte "ulepeně" jako u umělých vláken. Navíc má vlna schopnost vydržet po dlouhou dobu bez zápachu. Testy prokázaly, že ani po dvoutýdenním nošení a po mnohonásobném propocení oblečení z vlny Merino nezapáchá. Navíc je tento materiál téměř nemačkavý. Ideální kombinace, nemyslíte?

Věděli jste, že...?

  • Oblečení z této vlny je prodyšné, pohodlné a příjemné na dotek - neškrábe. 
  • Je vhodná jak pro alergiky, tak pro děti.
  • Chrání nás před UV zářením. 
  • Hřeje, i když je vlhká.
  • Odolává vysokým teplotám i otevřenému ohni.
  • Funkční oblečení z vlny Merino lze prát v pračce.  

Vlna Merino tak začíná úspěšně ovládat další výrazné pole působnosti. Její unikátní vlastnosti ji zkrátka předurčují veškerým druhům sportovních aktivit.

Jaké novinky přinášejí v roce 2016 jednotlivé značky?

Co značka, to vlastní přístup:

Silvini - Cyklistické dresy Silvini v roce 2016 hýří barvami a patří mezi nejvýraznější zástupce letošní kolekce. Nepřehlédnutelné je také ohutné logo Silvini na přídi - u této značky už to ostatně ani nemůže být jinak. :)
Sensor - Retro bude v módě vždy. Žádný časový paradox, jenom chytrá hra designérů s oblíbenými prvky minulosti, které si každý z nás rád připomene i dnes. Vznikají tak jedinečné modely dresů, jež moderní technologie a použité materiály uzamykají do půvabného retro hávu.
Adidas - Německý gigant se toho rozhodně nebojí a pomalu začíná vystrkovat růžky i na poli cyklistických dresů. Série ultralehkých dresů pro rok 2016 je toho jasným důkazem!
Lasting - Cyklistické dresy Lasting jsou cenově dostupnou alternativou pro ty z nás, kteří nechtějí za oblečení na kolo utrácet tisíce. I přes nižší cenu se však pyšní měkkým a vzdušným materiálem s výbornými parametry odvodu vlhkosti.
Craft - Craft jde v roce 2016 do barev a na první místo řadí něžné pohlaví, které si může vybírat z desítek druhů designově poutavých dresů, a to ve volnějším střihu i s vykrojenými zády.

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.