Připravte se na dovolenou

Připravte se na dovolenou

Několik tipů, jak se přichystat a vybavit na dovolenou

Chystáte se letos na dovolenou u moře? Láká Vás Chorvatsko, Itálie, Bulharsko, či Řecko? Nebo plánujete dovolenou v České republice? Ať už budete relaxovat na exotické dovolené, nebo ji strávíte aktivně někde na horách, v kempu či na poznávacím zájezdě, je nutné se na dovolenou 2012 připravit! Abyste mohli kdykoli využít levných dovolených díky výhodným nabídkám last moment nebo super last minute cestovních kanceláří, pořiďte si už dnes výbavu na dovolenou.

K moři na dovolenou s dětmi se Vám náramně hodí nafukovací lehátka, šnorchly, ploutve, potápěčské brýle i celé potápěčské sety. Během celodenního slunění na pláži jistě oceníte sluneční brýle, jichž nabízíme celou řadu od renomovaných výrobců, jistě využijete také plážový stan, který vám i dětem kdykoli poskytne stín. Základem pro každou dovolenou jsou plavky - máme pro Vás značkové, kvalitní a slušivé plavky, také parea a šaty, osušky a ručníky a mnoho dalšího. 

Chcete-li si užít dovolenou aktivně kempováním a dobrodružným nocováním pod stany, pořiďte si kvalitní stany oblíbených značek Coleman, Husky atd., jež Vám zaručí pohodlí. Kvalitní stan bez dobrého spacáku je jako garáž bez auta! Pečlivě vybírejte z široké nabídky spacích pytlů. Na trhu jsou k nalezení jak odlehčené, letní spacáky pro pěší i cyklo turistiku, tak často vyhledávané dekové spací pytle, spacáky do extrémních podmínek i spacáky speciálně vyrobené pro děti. Příjemnější a pohodlnější pobyt ve stanu Vám kromě dobrého spacáku zajistí také karimatky. Velmi oblíbené jsou v poslední době praktické samonafukovací karimatky, které ocení jak outdooroví nadšenci, tak také běžní turisté. 

Kromě kvalitního, nepromokavého stanu a pohodlného spacáku se Vám přidá také campingový nábytek - stoly, židličky a křesla, nádobí, ale také grily! Grilovací sezóna je již nějakou dobu v plném proudu, během letních dovolených tomu nebude jinak. Máme pro Vás oblíbené grily Weber, barbecue grily, ale také elektrické i plynové grily. Stačí si vybrat.

K dalšímu outdoorovému vybavení, které se Vám bude nejen v létě hodit, patří outdoor navigace, kvalitní sportovní oblečení a obuv. Patříte-li k horolezeckým nadšencům, najdete u nás veškerou výbavu, kterou budete potřebovat.

 Letní pohodu neurčuje pouze jedna dovolená u moře, v horách, na kole, nebo v kempu, ale také pohoda a příjemné chvíle třeba u vás na zahradě! Zpestřete si letní dny v houpací síti, setkání s přáteli si užijte s party stanem při grilování, nebo se vydejte na piknik do přírody.

 

HURÁ NA DOVOLENOU :)

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.