V TOMTO OBDOBÍ SE MŮŽE DORUČOVACÍ DOBA OBJEDNÁVEK PRODLOUŽIT - DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Objednávky s Kup Najisto

Co je to Kup Najisto?

Je to rychlá platební metoda, která funguje takto:

  • vyberete si zboží a vložíte jej do nákupního košíku
  • zvolíte způsob platby Kup Najisto
  • po objednání Vám zboží ihned zašleme
  • doma ho rozbalíte a vyzkoušíte
  • budete-li s ním spokojení, zaplatíte do 14 dnů
  • Maximální výše objednávky do 5000 Kč

Kup Najisto zaplatí za Vaši zásilku Gamisportu ihned, Vy pak do 14 dní od doručení zaplatíte na účet společnosti Kup Najisto.

 

Jak probíhá placení?

Po odeslání objednávky obdržíte na Vámi zadanou e-mailovou adresu příkaz k platbě společnosti Kup Najisto s datem splatnosti do 14 dní od doručení zásilky.

K ceně zboží je připočten i poplatek společnosti Kup Najisto v ceně 39 Kč. Poplatek je nutné uhradit i v případě, že se rozhodnete zboží do 14 dní vrátit zpět. Pro více informací navštivte stránky Kup Najisto.cz


Co když budu chtít zboží vrátit?

Hlavní výhoda nákupu s Kup Najisto spočívá v tom, že zboží zaplatíte až v ten moment, kdy s ním budete naplno spokojeni a bude odpovídat popisku a fotografiím. Díky tomu nemusíte mít obavy s nesprávně zvolené velikosti, střihu, barvy a podobně. Kup najisto je výhradně platební metoda. Případné vácení zboží pro vždy konzultujte přímo s Gamisport.cz!


Potřebujete více informací?

Jakékoliv dotazy ohledně speciální nabídky "Objednávky s Kup Najisto" rádi zodpovíme na telefonním čísle +420 558 988 147, nebo e-mailové adrese info@gamisport.cz.

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.