Newsletter 1/2010

Gamisport newsletter #1

Pro slevový kupón sroluj dolů:)

Zdravíme milovníky Outdooru a Indooru!

Přátele, díky Vaší přízni se naše rodina milovníků sportů všech druhů začíná pořádně rozrůstat:) Není divu - naší společnou zálibou je pohyb a dobrodružství. Do přírody nebo tělocvičny, Gamisport je vždy po ruce a vybaví Vás tím nejvhodnějším sortimentem - víme, jak na to;) Chcete důkaz? ->

Rozjeli jsme SPYDERSHOP

Vzhledem k počasí za oknem, zimní sezóna zdaleka ještě nekončí. Pro fajnšmekry lyžařských sportů jsme proto připravili speciální e-shop, ve kterém je exkluzivně k dostání široká nabídka značky SPYDER.

Gamisport je na Facebooku
Zveme Vás do skupiny naších fanoušků! Kromě novinek v sortimentu budete totiž informování o aktualitach a zajímavostech ze světa sportu - buďte s námi v obraze.

Pro fanoušky fotbalu - třešnička na dortu

Žhavou novinkou je u nás kolekce teamového oblečení špičkových fotbalových klubů. Nechybí na něm loga takových velikánů, jako Manchester United, Arsenal, či Barcelona.

Slevové kupóny 10% jen pro Vás!!!
Je to tak - s odběrem aktualit Gamisportu jsou spojené výhody pro Vás - tentokrát formou slevových kupónů. Tak neváhej využít ten svůj, protože kupónů je omezený počet - 5 x 10%. Jak využít kupón?

Napište tento kód: gamisport10
na této adrese: https://www.gamisport.cz/slevovy-kupon
...a pokračujte v nákupu:)

Příště...
Nové kolekce outdoorového sortimentu jsou na cestě - připravujeme se na tání sněhů a s tím spojené jarní novinky. Zůstaňte s námi! Třeba na našem Facebooku...

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.