Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Florbalová hůl SALMING Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° 96/107

Florbalová hůl SALMING Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° 96/107

Pohledný fialový model s brčálově zelenými detaily má jednoduchý koncept. .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 5 dnů

Doprava ZDARMA
Cena vč. DPH3 419
Původní cena
3 799
Salming
více značky Salming

Pohledný fialový model s brčálově zelenými detaily má jednoduchý koncept.

Úderné střely - X-Shaft a spolehlivou manipulaci s balonkem-TipCurve™.Zajímavá kombinace těchto dvou technologií je navíc podpořena úctyhodně nízkou hmotností shaftu.
X-shaft a mírné zahnutí u čepele se zprvu nejeví jako veliký rozdíl oproti rovnému shafu. Ovšem po pár trénincích si na tuto kombinaci zcela zvyknete a budete si přát, aby vám tato hůl vydržela věčně.

Technologie TipCurve je zpětné zakřivení shaftu v jeho spodní části. Tím vzniká optimální úhel mezi hokejkou a postavením míčku na podlaze. Díky tomu lze lépe střílet bez dalšího zahýbání patky čepele, se kterou se pak lépe pracuje a nahrává.

TourLite™ - Korunní klenot mezi našimi kulatými kónickými shafty. K vytvoření našeho lehkého TourLite™ shaftu používáme pouze nejkvalitnější lehká karbonová vlákna s jedinečnou konstrukcí. Oblíbený shaft mezi špičkovými hráči po celém světě.

Zcela nová čepel Quest 3 vznikla skloubením předešlých modelů, Z čepele Quest 1 převzala \"patku\", která je využívána pro vedení balonku a zpracování, z čepele Quest 2 převzala \"špičku\", která svou konstrukcí ještě vylepší hráčovu práci s míčkem a střelbu tahem. Největší změnou je ale vyztužení prostřední části čepele, které jednak odděluje již zmiňované dvě části a hlavně drží tvar čepele i při takové zátěži, jako je střela příklepem.

Doporučení: Florbalka pro hráče, kteří se opravdu vyznají a potřebují detailně propracovaný nástroj. Ani ne úplně rovný, ani ne zase příliš zahnutý shaft je ideání pro tvůrce hry (distributory přihrávek) s natrénovanou razantní střelou.

  • Čepel: Quest 3
  • Materiál čepele: Bio Power™
  • Délky florbalky (délky shaftů): 107(96), 111(100)
  • Flex: 27
  • Omotávka: TourLite+

doba expedice: do 5 dnů

Doporučujeme také: