Bunda Schöffel Billings

Bunda Schöffel Billings

Funkční fleesová bunda. .. více

Dostupnost: Skladem

2 790

Bunda Schöffel Billings

Vhodní jako druhá nebo třetí vrstva. Skvělý společník do hor i města, Použitelná po celý rok. Skvělé tepelné schopnosti. Ramena a vrchní část pokryta odolnou a voděodpudivou vrstvou.
Systém ZIP-IN(vpínačka) do memránovych bund z řady Everywear. Vysoce kvalitní Altai Fleece.

  • 2 boční kapsy, 1 náprsní kapsa
  • Stahování pasu elastickou šňůrkou zabraňuje podfouknutí.
  • YKK zipy.
  • Hmotnost  - 460 g
  • Materiál: Altai Fleece - Micro -  100% Polyester
  • Velikost: 50(M), 52(L), 54(XL)

Venturi - excluzivní membrána od Schöffel.

Dnes je společnost Schöffel pod vedením Petera Schöffela pevně zavedenou značkou v oblasti sportovního oblečení. Schöffel zastupuje horské sporty, outdoorové sporty a lyžování takovým způsobem, jak to dokáže jen málo značek.  Outdoorové oblečení, lyžařské oblečení a oblečení do hor jsou klíčovými segmenty značky Schöffel. 
Jako lídr na trhu si SCHÖFFEL stanovil za cíl, hrát významnou roli jako respektovaná prémiová značka v Evropě. Tento požadavek byl zdůrazněn úspěšným uzavřením sponzorské smlouvy s rakouskou lyžařskou asociací (ÖSV), která oblečení SCHÖFFEL reprezentovala na OH 2010 ve Vancouveru! Kombinézy a další oblečení SCHÖFFEL využíval alpský rakouský tým (alpské lyžování, snowboard, crossové disciplíny) nejen na OH, ale také po celou sezónu. Exkluzivní modely bund, kalhot a závodních kombinéz byly vyrobeny z nejlepších materiálů a byly testovány v aerodynamických tunelech AUDI v Ingolstadtu.

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.