Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Ponožky Devold Walker+Daily 2PK Woman 580-043 783

Ponožky Devold Walker+Daily 2PK Woman 580-043 783

Lehké velice pohodlné ponožky ideální pro každodenní nošení po celý rok uvnitř i venku .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH529
Původní cena
588
Devold
více značky Devold

Lehké velice pohodlné ponožky ideální pro každodenní nošení po celý rok uvnitř i venku

Univerzální dvou balení vlněných ponožek za výhodnou cenu. Tento set se skládá z tenkých každodenních ponožek Daily a pohodlných měkkých ponožek Walker.

Walker:
Lehké velice pohodlné ponožky ideální pro každodenní nošení po celý rok uvnitř i venku. Použité složení dodává komfortní pocit i při každodenním dlouhodobém nošení. Vlněná vlákna maximálně zachovají teplo, ale zároveň odvádějí pot pryč od pokožky a tím zabraňují prochladnutí a pocitu vlhka. Ponožky mají z vnitřní části na došlapech froté. Velice dobře pohlcují pachy, takže vám nohy nezapáchají ani po celodenním nošení.  aké jsou perfektní jako první vrstva pod jiné silnější ponožky ve zvlášť chladných podmínkách.

  • Složení: 64% Vlna, 31% Polyamid, 5% Elastan
  • Barva: antracit/modrá

Daily:
Lehké velice pohodlné ponožky ideální pro každodenní nošení po celý rok uvnitř i venku. Použité složení dodává komfortní pocit i při každodenním dlouhodobém nošení. Vlněná vlákna maximálně zachovají teplo, ale zároveň odvádějí pot pryč od pokožky a tím zabraňují prochladnutí a pocitu vlhka. Velice dobře pohlcují pachy, takže vám nohy nezapáchají ani po celodenním nošení.  aké jsou perfektní jako první vrstva pod jiné silnější ponožky ve zvlášť chladných podmínkách.

  • Materiál: 60 % vlna, 38 % polyamid, 2 % elastan
  • Barva: černá
  • Balení obsahuje 2 páry ponožek(Walker+Daily)

doba expedice: do 3 dnů

Doporučujeme také:

Čekáte na svou velikost? Napíšeme vám!