Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Batoh Fjord Nansen Fehu 14 l 29717

Batoh Fjord Nansen Fehu 14 l 29717

Batoh Fjord Nansen Fehu 14 je malý batoh pro každodenní použití. .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH846
Původní cena
940
Fjord Nansen
více značky Fjord Nansen

Batoh Fjord Nansen Fehu 14 je malý batoh pro každodenní použití.

Je nanejvýš vhodný pro osoby menšího vzrůstu nebo jako školní batoh pro děti – je osazen reflexními prvky, díky nimž je uživatel dobře viditelný v mlze nebo při pozdním návratu za šera či ve tmě.
Záda batohu Fjord Nansen Fehu 14 jsou z tvarované pěny.
Uvnitř hlavního prostoru je na zadní straně 1 kapsa s horním otevřeným vstupem. Zapínání hlavního prostoru je na dvoucestný zip krytý légou. Má také 2 boční síťované kapsy s horním otevřeným vstupem ideální na lahve s pitím.
Vpředu je batoh osazen stahovací šňůrkou s brzdou. Šňůrka je protažena látkovými očky, plní kompresní funkci, ale lze ji využít například na připevnění bundy či svetru v teplých dnech, které začínají chladnými rány.
Batoh Fjord Nansen Fehu 14 je nahoře opatřen látkovou rukojetí pro nesení v ruce, užitečnou při nasazování / sundávání batohu.
Batoh Fjord Nansen Fehu 14 má prodření a roztrhnutí odolnou úpravu honeyripstop a pokud přeci vznikne trhlina, díky této úpravě tkaniny se nešíří dál. Honeyripstop oproti klasické úpravě ripstop nepoužívá běžnou síťku zpevňujících vláken, ale vlákna jsou uspořádána do tvaru včelích pláství (honey = med).
Všechny použité zipy jsou kvalitní, spolehlivé značkové zipy YKK a táhla zipů jsou opatřena látkovým úchopem pro snadnější zapínání / rozepínání.

  • Objem: 14 l
  • Hmotnost: 400 g

doba expedice: do 3 dnů

Doporučujeme také: