gamisport.cz » Outdoor vybavení » Doplňky k vařičům » Závětří VAR Windscreen 3002

Závětří VAR Windscreen 3002

Závětří plamene nebo stabilizátor k plynovému vařiči VAR 2. .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH143
Do oblíbených produktů
Přidáno do oblíbených
VAR
více značky VAR

Závětří plamene nebo stabilizátor k plynovému vařiči VAR 2.

Důležitým doplňkem vařiče je odnímatelné závětří, které je nově vyřešeno tak, aby mohlo v opačné poloze sloužit jako stabilizační podložka soustavy kartuše - vařič.
 V praxi, obzvláště za větrného počasí, dochází ke značné úspoře paliva, až 25%! Závětří opravdu účinně chrání plamen před poryvy větru a velká reflexní plocha odráží veškeré teplo spalných plynů pod varnou nádobu. Nasazení a sejmutí je velmi jednoduché, skladnost vařiče zůstává zachována a váha závětří z hlediska uspořeného paliva je zanedbatelná. Závětří je perfektně kompatibilní s třídílnou jídelní soupravou, kterou známe pod označením „ešus“, nezabírá tedy prakticky žádný prostor ve vztahu k váze uspořeného paliva.

Závětří je možno použít s menší nádobou z námi nabízených kempingových sad, jako je Makalu,Everest,Al-Inox, Titanová souprava - perfektně kompatibilní je s ešusy.

Velikou výhodou je též velice snadná „montáž“ a „demontáž“ závětří, tím zůstává zachována skladnost samotného vařiče.

Funkce stabilizátor či stativ bomby: velmi jednoduchým způsobem se kartuše s vařičem upne na opačnou stranu závětří, odolnost proti převrhnutí se posílí nevýslovně - komu se dovařená polévka v okamžiku před vytouženou konzumací zvrhla do trávy, ví, o čem je řeč.

  • Typ:    závětří a stabilizátor
  • Palivo:    plyn
  • Hmotnost balení:    110 g

doba expedice: do 3 dnů

Doporučujeme také: