Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Ohřívače těla Grabber Adhesive Body Warmers

Ohřívače těla Grabber Adhesive Body Warmers

Ohřívače těla jsou netoxickým, životnímu prostředí přátelským odolným zdrojem tepla používající výlučně přírodních nehořlavých materiálů.

Jak používat ohřívače těla?

Jednoduše otevřete vnější obal a vystavíte sáček působení vzduchu. Není potřeba žádného třepání nebo něčeho obdobného. Odstraňte ochrannou vrstvu a přiložte jej na potřebnou část těla mezi vrstvy oblečení. Nepřikládejte přilnavou částí přimo na pokožku.Pro nejlepší výsledky používejte ohřívače v uzavřených místech kde je omezen přístup vzduchu. Ohřívač začne plně působit přibližně po 20 minutách.

  • Doba ohřívání: 12 hodin a více
  • Průměrná teplota: 53°C
  • Max. teplota: 63°C při použití dle návodu

 

Každé balení obsahuje 1 ohřívač.

Složení: Železo,voda,aktivní uhlí a sůl.

Jsou ohřívače opakovaně použitelné?

Ne. Ohřívače jsou určeny k jednorázovému použití.

Jsou ohřívače použítelné i při přepravě zvířat?

Ano, požívají se při přepravě mnoha druhů zvířat k tomu, aby zajistili tolik potřebné teplo během dopravy a to až po dobu 40 hodin. Také se používají ve speciálních oblecích pro psy např. při venkovních procházkách v chladném počasí.
 
Proč je na obalu upozornění „Nepoužívejte přímo na pokožku“?


Ohřívače vyzařují teplo a někteří lidé mohou být velmi citliví na vyšší teploty nebo mohou hůře rozpoznat, kdy je ohřívač příliš horký.
 
Proč jsou některé ohřívače teplejší a vydrží déle?

Teplota i doba působení jsou ovlivněny sílou chemické reakce. Pro různé účely jsou vhodné různé druhy.Proto Vám nabízíme více druhů ohřívačů, aby jste si mohli vybrat typ dle Vašeho přání a potřeby.

Ohřívače 

Ohřívače  jsou vždy s Vámi, připravené k okamžitému použití v případech rychlé, pohodlné a v některých případech i život zachraňující potřeby zdroje tepla.

Ohřívače byly na nejvyšších místech světa…na Jižním i Severním pólu, s profesionálními výzkumníky i zkušenými horolezci. Ti velmi dobře chápou potřebu okamžitého tepla na které se dá spolehnout, když jste jen vy….a chlad.

OHŘÍVAČE TĚLA - BODY WARMERS jsou extra velké ohřívače určeny pro různé použití: od vyhřání spacího pytle, přes nahřání bolestivých partíí na těle až po přepravu tropických ryb či biomedikálních potřeb…

doba expedice: Skladem

Doporučujeme také: