gamisport.cz » Rukavice » Běžkařské » Rukavice lill-sport Legend Thermo 0102

Rukavice lill-sport Legend Thermo 0102

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH1 187
Původní cena
1 290
Tabulka velikostí
Lill Sport
více značky Lill Sport

Velmi teplé rukavice navrženy pro ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Větruodolná svrchní vrstva Isowind® na hřbetu ruky. V oblasti dlaně a na prstech je použita umělá kůže Clarino®, která je mezi palcem a ukazováčkem a na dlani zesílena. Uvnitř rukavic použit teplý Microfllece®  a speciální tkanina Exotex® poskytující výbornou tepelnou izolaci a vynikající odvod vlhkosti.

Isowind®
Je složen ze 3 vrstev nalaminovaných materiálů: vnější vrstva, větru a vodě odolná membrána, podšívka. Membrána Porelle je elastická, prodyšná a má výborné parametry odvodu přebytečného tepla. Všechny tři vrstvy tvoří optimální celistvou textilii, která se používá jakou svrchní část rukavic. Využíváme dva typy Isowind® - černý a nebo hladký bílý, který je vhodný pro potisk.

Clarino®
Je silná syntetická kůže se složením 60% Polyamidu a 40% Polyuretanu. Materiál velmi dobře dýchá a má výborné parametry odvodu potu. Textilie se dá prát, přičemž nemění své unikátní vlastnosti. Využívá se především v oblasti dlaní, prstů a na výztuže.

doba expedice: do 3 dnů

Doporučujeme také:

Čekáte na svou velikost? Napíšeme vám!