Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Ponožky Bridgedale Bamboo Crew Wom

Ponožky Bridgedale Bamboo Crew Wom

dámské
outdoor
sleva

  • Highslide JS
    barva: 933 natural/stone

Pohodlné ponožky z bambusového vlákna pro každodenní použití. EKO produkt. .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH413
Původní cena
459
bridgedale
více značky bridgedale

Pohodlné ponožky z bambusového vlákna pro každodenní použití. EKO produkt.

Chladivé, pohodlné, středně vysoké ponožky z kombinace bambusové viskózy a Coolmaxu. Pohodlí pro běžné používání, sport a každodenní aktivity. Velice příjemné na omak. Unikátní Bridgedale konstrukce zajistí odvod vlhka od chodidla a dodá pocit pohodlí při celodenním nošení.

Balení Bamboo ponožek z recyklovatelného papíru, je potisknuto rostlinnými inkousty, a má o 30% méně papíru než běžné balení. Bridgedale podporuje kampaň Plant A Boo (zasaď bambus) - boj proti globálnímu oteplování rozširováním bambusového porostu.

  • 35% bambusová viskóza
  • 29% Nylon
  • 1% Lycra
  • 35 % Coolmax

Tyto ponožky jsou určeny pro běžné nošení a procházky přírodou na jaře v létě a na podzim. Bambusová viskóza je hedvábně jemná a příjemná pro pokožku. Bambusová příze prirozeně chladí. V kombinaci s Coolmaxem jsou velmi pohodlné pro procházky přírodou a každodenní užívání. Balení Bamboo ponožek z recyklovatelného papíru, je potisknuto rostlinnými inkousty, a má o 30% méně papíru než běžné balení. Bridgedale podporuje kampaň Plant A Boo (zasaď bambus) - boj proti globálnímu oteplování rozširováním bambusového porostu.

doba expedice: do 3 dnů

Doporučujeme také:

Čekáte na svou velikost? Napíšeme vám!