Batoh Salewa RANDONNÉE 30L 1251-8360

Batoh Salewa RANDONNÉE 30L 1251-8360

sleva

Batoh Salewa RANDONNÉE 30L 1251-8360 .. více

Dostupnost: do 14 dnů

4 400
-20%
3 520
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 520

Batoh Salewa RANDONNÉE 30L 1251-8360

Představujeme vám všestranný technický hybridní batoh s objemem 30 litrů pro zimní horolezecké a skialpinistické aktivity, který disponuje nosným systémem Contact Flow Fit pro udržení vašich zad suchých.

Popis:
Randonnée je všestranný batoh navržený pro výkony při zimních túrách a alpských přechodech. Zimní horolezení je vzrušující a krásné, ale při stoupání nebo lezení s batohem se tělo začne potit při snaze snížit teplotu. To může způsobit, že vaše záda a ramena jsou promočená potem a vystavena riziku přechlazení, zejména pokud teplota klesne nebo fouká vítr při jistění nebo sestupech. Náš nosný systém Contact Flow Fit poskytuje revoluční řešení tohoto problému. Umí dovolit vyšší propustnost potu na cm² než běžné konstrukce a snižuje teplotu v centrální části zad o 1,6 °C po 15 minutách. To je možné díky snížení kontaktové plochy s tělem a vestavěnému mikroventilačnímu systému s 3D vzduchovými kanály, který umožňuje větší průtok vzduchu k zadní části. Výsledkem je prodloužený komfort pro dlouhé dny v horách.

Randonnée má také další chytrá řešení, která ho činí ideálním batohem pro zimu. Jeho odolný materiál ROBIC® je speciální vysoce pevný nylon, který je o 60 % odolnější proti trhání než běžné nylonové materiály batohů a odolává téměř všemu, od skal po mačky a ledové nástroje. Ověřený systém dělených ramenních popruhů umožňuje větší pohyblivost paží než běžné batohy, což je klíčový prvek při stoupání s lyžemi a kožky nebo při překonávání přesahů při lezení. Tento batoh je vybaven funkčními detaily, jako jsou připnutí lana, připnutí cepínu a různé možnosti připevnění lyží (paralelně i diagonálně), které umožňují rychlé upevnění bez nutnosti sundat batoh. K dispozici je také fleecová kapsa na ochranu brýlí před poškrábáním, kapsa na víko, samostatná boční kapsa na mokré kožky a specifický prostor pro lopatu a sondy.

Stav produktu: Skladem
Věková skupina: Dospělí
Pohlaví: Unisex
Velikost: 53 x 26 x 20 cm
Hmotnost: 940 g
Objem: 30 l
Délka trupu: 38 - 45 cm

Materiál:
Robic 210D Nylon Ripstop
Robic® fabric

Nosný Systém: Dry Back Contact

Parametry

Značky: Salewa
Intrastat: Batohy - 1,20 - 42029291
Dostupnost: do 14 dnů

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.