Batoh Salewa Ultralight 15L 1419-5560

Batoh Salewa Ultralight 15L 1419-5560

sleva

Kvalitní batoh .. více

Dostupnost: do 14 dnů

900
-10%
810
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 810

Batoh Salewa Ultralight 15L 1419-5560

Daleko od ruchu Sella Ronda, zima v Dolomitech nabízí spletitou síť vrcholů, otevřených stěn a údolí zapadaných sněhem.

Batoh Winter Mate kombinuje třicetilitrovou kapacitu ideální pro skialpinismus, snowboarding nebo cestování na sněžnicích. Zádový systém Dry Back Contact s 3D kanálky navrženými tak, aby chladily záda a omezovaly pocení, zaručí Vaše pohodlí i při sjíždění stěn nebo chůzi do kopce.

Na zimu Vás perfektně připraví i další vlastnosti batohu: paralelní upevnění lyží, bezpečnostní lavinová kapsa umožňující okamžitý přístup k lopatě a lavinové sondě, speciální upevnění pro cepín, snowboard nebo sněžnice a zip přes celý batoh zaručující, že máte celý jeho obsah hned po ruce, a to včetně věcí zákeřně se skrývajících úplně vespod batohu. Navíc je tu kapsa na cennosti s držákem na klíče a speciální přezky, se kterými lze snadno manipulovat i v rukavicích.
   
Vyroben je z robustního polyesteru 420-denier, který je dvojnásobně odolný proti roztržení a polyesteru 750-denier s voděodolnou vrstvou. Firma Salewa Committed vyrábí podle přísných, nezávisle auditovaných standardů sociální zodpovědnosti a ve férových pracovních podmínkách. Batoh Winter Mate je ideálním společníkem pro vaše zimní dobrodružství.

Parametry

Značky: Salewa
barvy Salewa: černá-supeblack(0990), červená(1700)
Dostupnost: do 14 dnů

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.