Norský vlněný svetr Devold Svalbard Wool High Neck TC 396 390 A 207A

Norský vlněný svetr Devold Svalbard Wool High Neck TC 396 390 A 207A

sleva

Měký, teplý vlněný svetr .. více

Dostupnost: do 3 dnů

4 799
-10%
4 319

Norský vlněný svetr Devold Svalbard Wool High Neck TC 396 390 A 207A

V tradici je síla.

PŘI NÁKUPU TOHOTO EXKLUZIVNÍHO SVETRU, OBDRŽÍTE SPECIÁLNÍ NÁŠIVKU S LOGEM ZNAČKY DEVOLD A POSLEDNÍHO ZÁVODU. BUDETE TAK UŽ NAVŽDY SPOJENI S ÚŽASNÝM VLNĚNÝM SVETREM A PŘÍBĚHEM HANČE A VRBATY.

Devold® Originals jsou teplé a tradiční svetry vyrobené ze 100% norské vlny. Tyto svetry byly původně vyrobeny pro rybáře a další pracovníky, kteří je denně testovali v drsném norském prostředí. Dnes se tyto svetry staly populárními jako druhá nebo třetí vrstva, která je ideální do chladného počasí. Pro vyšší komfort nošení se svetry předepírají, aby byly dostatečně měkké a měly ideální tvar.

Název svetru je odvozen od nejsevernější části Norského království. Panuje zde velmi drsné počasí a zima. Svetr Svalbard je pro tento nečas jako stvořený. Klasické norské vzory, dodají na atraktivitě. 

Svalbard je souostroví v Severním ledovém oceánu severně od evropské pevniny. Zároveň je to nejsevernější část Norského království. Přísně vzato se Svalbard jmenuje pouze největší ostrov na západě souostroví, označování celého souostroví tímto jménem je ale značně rozšířené, byť nepřesné. 

Devold značka

Devold je norská firma, která se zabývá výrobou vlněného termoprádla. Působí na trhu již od roku 1853, kdy ji založil Ole Andreas Devold ve městě Ålesund. Takto dlouhá tradice nemá na dnešním trhu obdoby – jedná se jednoznačně o nejstarší vlněné termoprádlo na světě.

Devold nabízí spodní prádlo od ultra tenké kolekce Breeze, vhodné pro teplejší měsíce a více potivé aktivity, až po kolekci Expedition, vhodnou pro zimomřivé lidi a do velmi chladných podmínek. V kolekci naleznete vhodné prádlo pro jakoukoli činnost, dále vlněné svetry s vynikajícím tepelným komfortem. Mezi doplňky je široká škála čepic, rukavic, multifunkčních šál a ponožek různých typů pro vícero použití.

  • Materiá: Vlna, Přírodní
  • Funkce: Střední (termoizolační), Svrchní (ochranná)

Odkazy

HYPERLINKS_TEXT

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.