Teplé vlněné rukavice Devold Svalbard Wool Mitten GO 396 630 A 435A

Teplé vlněné rukavice Devold Svalbard Wool Mitten GO 396 630 A 435A

sleva

Stylové, teplé, vlněné rukavice .. více

Dostupnost: do 3 dnů

1 349
-10%
1 214
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 214

Teplé vlněné rukavice Devold Svalbard Wool Mitten GO 396 630 A 435A

VLNĚNÉ PALČÁKY SVALBARD

Stylové, teplé, vlněné rukavice, které nesmějí chybět v žádné kapse. Hodí se jak do města, tak do přírody. Vysoce hřejivé rukavice s klasickými norskými vzory upoutají pozornost ostatních. Perfektně obejmou vaši ruku. Mají vysoký lem, což zaručí, že vás sníh na předloktí rozhodně nepřekvapí. Krásu těchto rukavic podtrhnete v kombinaci se svetrem a čepicí Svalbard. 

Název rukavic je odvozen od nejsevernější části Norského království. Panuje zde velmi drsné počasí a zima. Rukavice Svalbard jsou pro tento nečas jako stvořené.  

Svalbard je souostroví v Severním ledovém oceánu severně od evropské pevniny. Zároveň je to nejsevernější část Norského království. Přísně vzato se Svalbard jmenuje pouze největší ostrov na západě souostroví, označování celého souostroví tímto jménem je ale značně rozšířené, byť nepřesné. 

Tradice a styl pro každého

  • 100% čistá nová vlna z norských ovcí
  • vysoký lem – žádný mrazivý sníh na předloktí
  • Materiál: Vlna, Přírodní
  • Funkce: Svrchní (ochranná), Základní (spodní)
Značka Devold

Devold je norská firma, která se zabývá výrobou vlněného termoprádla. Působí na trhu již od roku 1853, kdy ji založil Ole Andreas Devold ve městě Ålesund. Takto dlouhá tradice nemá na dnešním trhu obdoby – jedná se jednoznačně o nejstarší vlněné termoprádlo na světě.

Devold nabízí spodní prádlo od ultra tenké kolekce Breeze, vhodné pro teplejší měsíce a více potivé aktivity, až po kolekci Expedition, vhodnou pro zimomřivé lidi a do velmi chladných podmínek. V kolekci naleznete vhodné prádlo pro jakoukoli činnost, dále vlněné svetry s vynikajícím tepelným komfortem. Mezi doplňky je široká škála čepic, rukavic, multifunkčních šál a ponožek různých typů pro vícero použití.

Parametry

Značky: Devold
Intrastat: Rukavice ostatní - 0,30 - 62160000
Dostupnost: do 3 dnů

Odkazy

HYPERLINKS_TEXT

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.