gamisport.cz » Vosky, doplňky » Vosky » Vosk Swix V60 červenostříbrný

Vosk Swix V60 červenostříbrný

Pevné vosky řady V jsou již tradičními vosky na určené pro závodníky a rekreační sportovce. .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH159
Do oblíbených produktů
Přidáno do oblíbených
Swix
více značky Swix

Pevné vosky řady V jsou již tradičními vosky na určené pro závodníky a rekreační sportovce.

Na mokrý, čerstvý sníh do +3°C a až do -1°C na starší přeměněný granulovitý sníh. Čím je tepleji, tím je třeba nést pro zachování odrazu silnější vrstvu. Čerstvě napadaný sníh +3°C až 0°C. Přeměněný jemnozrnný sníh -0°C až -2°C.

 

Ačkoli neobsahují fluor, vyznačují se vysokou kvalitou díky plně rafinovanému ropnému vosku, syntetické gumě a olejům farmaceutické kvality. Vosky řady V se za určitých sněhových podmínek používají při špičkových závodech, a to samostatně nebo v kombinaci s vosky VR.

 

UŽIVATELSKÉ KATEGORIE

Pro snadnější rozlišení výrobků dle jejich uživatelů jsme definovali šest uživatelských kategorií. Produkt, který právě prohlížíte, spadá do následujících z těchto.

Závodníci (Racing): Zkušení závodníci i začátečníci, kteří na lyžování vynakládají značné finanční částky i velké množství času, a požadují špičkovou výkonnost.

Sportovci (Sport/Performance): Sportovní nadšenci, kteří nesoutěží, avšak sportu se věnují velmi aktivně a udržují si skvělou kondici.

Rekreační sportovci (Recreation/Active): Milovníci sportu v přírodě, sportují nepravidelně, ale mají zájem o pohodlí a snadné použití vybavení za rozumnou cenu.

Dostupnost: do 3 dnů

Doporučujeme také: