Náš blog
Spyder

gamisport.cz » Lyžování » Lyžařské doplňky » Ohřívače rukou Grabber Mycoal Hand Warmers

Ohřívače rukou Grabber Mycoal Hand Warmers

Ohřívače rukou jsou netoxickým, životnímu prostředí přátelským odolným zdrojem tepla používající výlučně přírodních nehořlavých materiálů. 

Jak používat ohřívače rukou?

Jednoduše otevřte vnější obal a vystavte sáček působení vzduchu. Není potřeba žádného třepání nebo něčeho obdobného. Pro nejlepší výsledky používejte ohřívače v uzavřených místech jako jsou rukavice či kapsa.

Průměrná teplota 57°C, maximálně 69°C když je ohřívač používán dle návodu po dobu 7 více hodin. Každé balení obsahuje 2 kusy.

Složení: Železo,voda,celulóza,vermikulit,aktivní uhlí a sůl.

Jsou ohřívače opakovaně použitelné?

Ne. Ohřívače jsou určeny k jednorázovému použití.
Jsou ohřívače použítelné i při přepravě zvířat?

Ano, požívají se při přepravě mnoha druhů zvířat k tomu, aby zajistili tolik potřebné teplo během dopravy a to až po dobu 40 hodin. Také se používají ve speciálních oblecích pro psy např. při venkovních procházkách v chladném počasí.
 
Proč je na obalu upozornění „Nepoužívejte přímo na pokožku“?

Ohřívače vyzařují teplo a někteří lidé mohou být velmi citliví na vyšší teploty nebo mohou hůře rozpoznat, kdy je ohřívač příliš horký.
 
Proč jsou některé ohřívače teplejší a vydrží déle?

Teplota i doba působení jsou ovlivněny sílou chemické reakce. Pro různé účely jsou vhodné různé druhy.Proto Vám nabízíme více druhů ohřívačů, aby jste si mohli vybrat typ dle Vašeho přání a potřeby.

Ohřívače 

Ohřívače  jsou vždy s Vámi, připravené k okamžitému použití v případech rychlé, pohodlné a v některých případech i život zachraňující potřeby zdroje tepla.

Ohřívače byly na nejvyšších místech světa…na Jižním i Severním pólu, s profesionálními výzkumníky i zkušenými horolezci. Ti velmi dobře chápou potřebu okamžitého tepla na které se dá spolehnout, když jste jen vy….a chlad.

OHŘÍVAČE RUKOU - HAND WARMERS jsou ideální pro lyžování, rybaření, lov, kempování, jachtaření a všechny ostatní venkovní sporty. Poskytuje teplo od 59º C do maximálních 69º C po dobu 7 a více hodin. Grabber Hand Warmers jsou uzpůsobeny k tomu, aby perfektně držely v rukavicích a kapsách.

doba expedice: Skladem

Doporučujeme také: