V TOMTO OBDOBÍ SE MŮŽE DORUČOVACÍ DOBA OBJEDNÁVEK PRODLOUŽIT - DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT 230

Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT 230

sleva

ysoušeč VOT 230 je napájen síťovým napětím 230V/50Hz. .. více

Dostupnost: Skladem

819
-10%
737
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 737

Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT 230

Vysoušeč obuvi VOT slouží především k nahřívání a případně vysoušení jednoho páru obuvi (lyžařské, pracovní apod.). Skládá se ze dvou válcových těles a je napájen síťovým napětím 230V/50Hz. Napájecí přívod je připojen do jednoho z těles a z něho je dále napájeno druhé těleso. Celé zařízení je plastové a proti dotyku nebezpečného napětí je chráněno dvojitou izolací.

Způsob použití:

Topná tělesa se vloží do obuvi a napájecí přívod se připojí do zásuvky 230 V/50Hz. Výkon topného tělesa je nízký a proto je možné nechat vysoušeč zapnutý trvale až do vysušení obuvi. Teplota povrchu topného tělesa nepřesáhne uvnitř boty 60 až 70°C. Otvor v obuvi nezakrývejte (neucpávejte), aby se nezamezilo proudění vzduchu v obuvi. Dále není povolené kombinovat dva zdroje tepla, tedy např. vysoušeč a radiátorové topení. Nenechávejte vysoušeč zapnutý bez dozoru déle než je potřebné.

VOT je určen k vysoušení obuvi a jiné použití, než výrobcem doporučené, může být potenciálně nebezpečné. Výrobce a jeho distributoři nejsou zodpovědni za škody vzniklé nevhodným použitím.

VOT je elektrické zařízení a jako s takovým s ním zacházejte opatrně. Při odpojení ze zásuvky tahejte jedině za zástrčku. Nepoužívejte vysoušeč venku, chraňte jej před vodou, před dětmi, atd. VOT nerozebírejte, není opravitelný.

Pokud se budete držet návodu k použití, máte záruku 24 měsíců ode dne prodeje.

Technické parametry:

  • Napájecí napětí: 230 V/50 Hz
  • Celkový příkon: 9W
  • Rozměry topného tělesa: průměr 30mm, délka 156mm
  • Délka napájecího přívodu: 2m
  • Délka spojovací sňůry: 1m

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.