gamisport.cz » Fitness boty » Běžecké boty » Boty Inov-8 ROCLITE 280 M 000093-BKGY-M-01 černá/šedá

Boty Inov-8 ROCLITE 280 M 000093-BKGY-M-01 černá/šedá

ROCLITE je vybroušeným diamantem mezi krosovými botami .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH2 990
Tabulka velikostí
INOV-8
více značky INOV-8

ROCLITE je vybroušeným diamantem mezi krosovými botami

ROCLITE je vybroušeným diamantem mezi krosovými botami. Velkou zásluhu na tom má především skvěle navržená podešev, která poskytuje vynikající grip a zároveň velmi dobrou životnost. Tyto vlastnosti jsou ještě podpořeny využitím Tri-C pryžové směsi kombinující tři různě tvrdé materiály pro dokonalé vyvážení životnosti a gripu tam, kde je to nejvíce potřeba.

Doma je ROCLITE především na měkkém podkladu, kde naplno využijete 6 milimetrů vysoké špunty. Díky vysoké hustotě vzorku a jeho velké kontaktní ploše ale ROCLITE neztrácí přilnavost ani na tvrdém podkladu, nebo na silnici, což z něj činí dokonale univerzálního společníka do jakýchkoliv podmínek. Model ROCLITE 280 je vynikající vstupní variantou do trailu A OUTDOORU pro každého, kdo si chce vyzkoušet DNA značky INOV-8.

Drop je zde 8 milimetrů a stejnou výšku má i tlumící vrstva v přední části chodidla. To znamená, že v ROCLITE 300 budete schopni perfektně číst terén a boty vás spolehlivě provedou i technickými pasážemi. O dostatečný komfort se stará EVA tlumící směs doplněná o výztuhu META-PLATE. Bát se tak nemusíte žádných ostrých kamenů, ani ztráty flexibility, protože použitá výztuha dokáže vaše chodidla efektivně ochránit, aniž by došlo k negativnímu dopadu na ohebnost celé boty.

přidáno před 2 měsíci

doba expedice: do 3 dnů

Doporučujeme také: