gamisport.cz » Fitness boty » Běžecké boty » Boty Inov-8 TRAIL TALON 290 M 000712-BLGY-S-01 modrá/šedá

Boty Inov-8 TRAIL TALON 290 M 000712-BLGY-S-01 modrá/šedá

Univerzální běžecká bota .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH3 690
Tabulka velikostí
INOV-8
více značky INOV-8

Univerzální běžecká bota

Díváte se na čistokrevný univerzál, mezi krosovými botami. Obojživelník, který si hravě poradí s nástrahami trailu stejně dobře, jako s delšími úseky po asfaltu. Na svědomí to má především propracovaná podešev s mělkým vzorkem kombinující tři různě tvrdé směsi pryže pro optimální kombinaci přilnavosti a odolnosti.

Kromě univerzálního gripu nabízí TRAIL TALON 290 komfortní tlumení, které ho řadí mezi nejpohodlnější modely z nabídky INOV-8. I díky tomu se jedná o dlouhodobě nejprodávanější krosové boty. Vzhledem k vyšší míře tlumení je TRAIL TALON 290 skvělou volbou pro horské maratony i ultra traily.

Komfort tlumicí vrstvy a univerzální vlastnosti ale oceníte i při pravidelné běhání v příměstském prostředí, kde se často střídá silnice s lehčím trailem. Drop mezipodešve je 8 milimetrů a společně s použitým tlumením tvoří směs, která bude vyhovovat všem běžcům preferujícím pohodlí před vnímavostí povrchu. Svršek je napnutý na širokém kopytě a obzvlášť v přední částí poskytuje TRAIL TALON 290 dostatek prostoru pro přirozenou práci prstů i příčné klenby.

Samozřemostí je osvědčená gumová klec stabilizující nárt a chodidlo uvnitř boty. Novinkou oproti předchozím dvěstědevadesátkám je nový gumový chránič prstů a přepracovaný materiál svršku.

přidáno před 2 měsíci

doba expedice: do 3 dnů

Doporučujeme také: