gamisport.cz » Turistické batohy » Malé batohy do 30l » Batoh Wisport® ZipperFox 25 olivově coyote

Batoh Wisport® ZipperFox 25 olivově coyote

DOPRAVA ZDARMA outdoor

Survival a vojenský batoh značky Wisport .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 5 dnů

Cena vč. DPH4 190
Wisport
více značky Wisport

Survival a vojenský batoh značky Wisport

 ZipperFox 25 je dalším přírůstkem v rodině survival a vojenských batohů Wisport. Je to menší verze batohu ZipperFox 40. Je ideální na camping a na jednodenní až dvoudenní výlety, na pěší turistiku či na cykloturistiku. Využije se také při myslivosti nebo na lovu. ZipperFox představuje vysokou funkčnost a inovativní technologie, je extrémně lehký a má odolnou konstrukci. ZipperFox slouží dobře prakticky za všech podmínek, bez ohledu na počasí.

Nosný systém na míru

SAS = Semi Adjustable System

Nosný systém SAS je komfortní nosný systém umožňující částečné nastavení. Tento systém se skládá z popruhů a pásů vyrobených ze speciální odolné hliníkové slitiny, integrovaných v tuhé zadní části batohu přiléhající k zádům uživatele, a z bederního pásu unikátního designu. Nastavení umožňuje speciální konstrukce bederního pásu. Ten není trvale spojený s batohem a lze jej velmi snadno odepnout. Bederní pás může být připnut o 180° otočený a díky tomu, že je asymetrický se tak zvětší délka zad cca o 7 cm. Batoh lze používat také bez tohoto pásu.
Stabilní

ZipperFox přichází s nově navrženým SAS nosným systémem, který nyní zahrnuje snadno odnímatelný, centrálně umístěný hliníkový rám / pás.
Zacvaknout a snadno přizpůsobit nebo rozepnout a rychle shodit

Ramenní popruhy, hrudní popruh a bederní pás jsou osazeny plastovými přezkami a rychlo-sponami. Díky nim se popruhy snadno nastavují a zapínají, zároveň je díky nim možné batoh rychle sundat – tzv. quick release system.
Výbava batohu

Má také mnoho vnitřních otevřených kapes i kapes zapínaných na zip pro snadnou organizaci drobné výbavy. Jedna síťovaná kapsa se zipem je na vnitřní straně horního víka na přední straně batohu. Na stejné straně pod ní je látková kapsa s otevřeným horním vstupem. Na protilehlé straně je nahoře látková kapsa se zipem, ideální třeba na doklady či dokumenty. Pod ní je látková kapsa s otevřeným horním vstupem. Na levé straně se nacházejí dvě síťované kapsy se společným svislým zipem.  Na druhé straně je dole našita síťovaná kapsa s otevřeným horním vstupem a nad ní průvlečná kapsa s našitou PALS vazbou.

Parametry:

  • Výška     50 cm
  • Šířka     27 cm
  • Hloubka     19 cm
  • Hmotnost     1,35 kg
  • Objem     25 l
  • Materiál     nylon Cordura® 500
  • Zipy     Wisport®
  • Spony / přezky     ITW Nexus® / Duraflex®

doba expedice: do 5 dnů

Doporučujeme také: