gamisport.cz » Sportovní tašky a kabely » Tašky přes rameno » Taška na rameno Wisport® Pathfinder - A-TACS FG

(Vyprodáno) Taška na rameno Wisport® Pathfinder - A-TACS FG

Univerzální taška pro každodenní nošení (EDC) zhotovená z kvalitního a odolného 640D polyesteru .. více

Vyprodáno

Wisport
více značky Wisport

Univerzální taška pro každodenní nošení (EDC) zhotovená z kvalitního a odolného 640D polyesteru

Odolná outdoorová aktovka a brašna na notebook s úraktickýjm a moderném uspořádáním vnitřního prostoru. Je elegantní a praktická zároveň, hodí se k jeansům i k obleku. Má velmi atraktivní design, říídí se moderními trendy pánských tašek přes rameno. Přináší nejvyšší možnou užitnou hodnotu. Taška Pathfinder je právě to, co potřebujete každý den do práce nebo do školy, na střelnici nebo i na delegaci.

 Uvnitř tašky je organizér s přihrádkami na tužky, peněženku, klíče atd.

Taška je standardně dodávána s odnímatelnou přepážkou s polstrovanou kapsou na tablet nebo notebook 15“, do které se ještě pohodlně vejdou dokumenty velikosti A4, tlustá kniha nebo i sportovní oblečení. Uzavírání víka tašky je na suchý zip a na 2 rychloupínací přezkly. Ramenní popruh je 2“ (cca 5 cm) silný a je je osazen měkkou podložkou poskytující vysoký komfort a ochranu před otlaky a nepříjemným zařezáváním popruhu do ramene.

Taška má také 1“ silný pás na bok, který drží ji drží ve stabilní poloze i při běhu nebo krátkém sprintu. Taška má také ucho umožňující nošení v ruce. Na víku je panel se suchým zipem na připevnění ID štítku nebo vlajky a podobně a také panel se třemi MOLLE popruhy na upevnění dalšího vybavení – kapsy, pouzdra, sumky atd.

  • Materiál: nylon Cordura®.
  • Rozměry: 35 cm x 27 cm x 10 cm.
  • Hmotnost: 500 g.
  • Počet přepážek: 2.

Taška je vyrobena z odolného nylonu Cordura® a díky povrchové úpravě z PVC je voděodolná. Je šitá technologiemi používanými jejím výrobcem pro vojenské batohy.