gamisport.cz » Kolečkové brusle » Trekové brusle » Spokey BUFF Trekové brusle regulovatelné, ABEC 5, bílo-růžové

(Vyprodáno) Spokey BUFF Trekové brusle regulovatelné, ABEC 5, bílo-růžové

UPOZORNĚNÍProdukt není skladem.

Spokey
více značky Spokey

Doporučujeme také:

Trekové brusle Buff byly navrženy s myšlenkou na ty, kdo své bruslařské dobrodružství teprve začínají. Technické parametry jsme vybrali speciálně tak, aby bylo dosaženo co největšího potěšení z jízdy.

KVALITA

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz na originální a vypracovaný design. Brusle Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmódnějšími barvami.

TECHNOLOGIE A VÝHODY

Při výběru bruslí, věnujte zvláštní pozornost podvozku. U modelu Buff byl podvozek vyroben z odolného kompozitu. Kolečka jsou vyrobena z odolného PU materiálu (54 x 32 mm), který je optimální pro rekreační jízdu. Ložiska ABEC5 zaručují přesnost, dlouhou životnost a komfort jízdy. (Ložiska z uhlíkové oceli. ABEC 1, 3, 5, 7, 9 je norma definující přesnost, s jakou byly vyrobeny ložiska, která určuje plynulost točení a dosaženou rychlost.)

Trojitý systém zapínání: tkaničky, suchý zip a dvojitá spona zaručují nejen optimální přizpůsobení nohám, ale především nejvyšší úroveň bezpečnosti. Spony od Spokey jsou vybaveny bezpečnostním systémem, který zabraňuje samovolnému uvolnění spon – takže si můžete být jistí, že během jízdy zůstane pásek na svém místě.

U modelu Spokey Buff můžete rychle a bezproblémově nastavit potřebnou velikost, která vám umožní optimálně přizpůsobit botu noze. Trvá to jen několik vteřin. Je to vynikající řešení pro ty, kteří stále rostou i pro ty, kteří mají velikost „na rozhraní“ (např. 36/37).

Parametry

  • regulovatelný podvozek: kompozitní
  • ložiska: ABEC5
  • kolečka: 54 x 32 mm PU, 82A
  • zapínání: dvojitá spona, suchý zip, šněrování
  • brzda: TPR
  • max. váha uživatele: 100 kg