gamisport.cz » Karimatky a matrace » Deky » Pikniková deka s popruhem Spokey PICNIC TARTANA, modrá

Pikniková deka s popruhem Spokey PICNIC TARTANA, modrá

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH499
Do oblíbených produktů
Přidáno do oblíbených
Spokey
více značky Spokey

Uspořádejte nezapomenutelný piknik s dekou Spokey Picnic Tartana s EPE folií vespod. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají osvědčené řešení, aby si vychutnali odpočinek na trávě nebo na písku.

KVALITA Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Piknikové deky Spokey se vyznačují svým originálním a propracovaným vzhledem. Díky zajímavé grafice, deka upoutá vaši pozornost.

VÝHODY Díky velkému rozměru (180 x 150 cm) lze piknikovou deku využít jak na pikniku s rodinou nebo přáteli, tak i při relaxaci na pláži. Můžete ji snadno vzít všude, kde si užijete byť chvilku odpočinku. Použití 2 mm pěny zvyšuje komfort, zejména na tvrdých a nerovných površích. EPE fólie ve spodní vrstvě deky chrání proti vlhkosti a tepelně izoluje. Deku lze tak rozložit i na mokré trávě. U modelu Picnic Tartana jsme použili akrylovou látku a díky její speciální struktuře se snadno čistí i od písku. Po složení deka zabírá málo místa, je lehká a snadno se skladuje. Dlouhý odnímatelný ramenní popruh usnadní její přenášení na rameni, což je obzvláště důležité během výletu s dětmi.

TECHNOLOGIE Třívrstvá struktura deky zvyšuje pevnost deky a zvyšuje komfort používání. Po složení piknikovou deku zajistíte speciální patkou na suchý zip. Deka se vám při přenášení nerozloží. Dlouhý odnímatelný ramenní popruh usnadní její přenášení na rameni.

URČENO pro pikniky, pláž, koupaliště, letní výlety.

Parametry

  • materiál: 100% polar fleece
  • spodní vrstva: EPE fólie
  • rozměr: 150 x 180 cm
  • rozměr po složení: 40 x 23 x 9 cm
  • váha: 770 g
  • odnímatelný popruh
  • deku je možné prát v pračce při teplotě 30°C.
  • Nečistit chemicky.

doba expedice: do 3 dnů

Doporučujeme také: