gamisport.cz » Spací pytle » Spacáky třísezónní » Spací pytel Ferrino Yukon Pro New green 86359NBVV

Spací pytel Ferrino Yukon Pro New green 86359NBVV

Spací pytel s kompresním obalem .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 5 dnů

Cena vč. DPH1 611
Původní cena
1 790
Ferrino
více značky Ferrino

Spací pytel s kompresním obalem

Spací pytel do -15°C, hmotnost 1,55 kg s kompresním obalem a náplní H.T.F. High Thermal Fiber Performance, která je směsí dvou vláken rozdílných vlastností a zaručuje optimální výkon. Tento spací pytel navíc nabízí zateplovací límec pro zamezení úniku tepla, kapsičku na osobní věci uvnitř spacáku a samozřejmostí je i léga na zakrytí zipu, která zvyšuje tepelně izolační vlastnosti.

  • Délka: 220x80x50 cm
  • Hmotnost: 1.55 kg
  • Zateplovací kapuce
  • Zateplovací límec
  • Kapsa na osobní věci
  • Krycí léga zipu
  • Kompresní obal

 

Materiály


H.T.F. Performance (High Thermal Fiber Performance): náplň ( 4 vrstvy )

  - 2 vzájemně propletené lehká dutá vlákna různých průměrů s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Izolační materiál nejvyšší kvality vhodný zejména do extrémních klimatických podmínek. Udržují si po dlouhou dobu svou nadýchanost ( LOFT ), neabsorbují vlhkost a jsou antialergická. Praní a sušení v pračce. 100% Polyester

Polyester Ripstop 210T: 100% vnější materiál
  - Velmi lehký materiál odolný proti roztržení. Polyesterová vlákna mohou vyskytovat prakticky ve všech textilních výrobcích. K nejdůležitějším kladným vlastnostem patří: Vysoká odolnost na světle, vůči povětrnosti a mikroorganizmům. Malá navlhavost (rychlé sušení)

Polyester: Pongee 240T - vnitřní materiál
  - Polyesterová vlákna mohou vyskytovat prakticky ve všech textilních výrobcích. K nejdůležitějším kladným vlastnostem patří: Vysoká odolnost na světle, vůči povětrnosti a mikroorganizmům. Malá navlhavost (rychlé sušení)

doba expedice: do 5 dnů

Doporučujeme také: