ZIMNÍ VÝPRODEJ = slevy až 70% > NAKUPOVAT >>

Boty Salming Speed 5 Women

Boty Salming Speed 5 Women

Dámské běžecké boty .. více

3 499 Kč

Boty Salming Speed 5 Women

Salming Speed 5 - Stvořeny k rychlosti. Model Speed 5 je nástupcem mezi zkušenějšími běžci oblíbeného tempového modelu Speed 3. Má vše z jeho DNA a nabízí něco navíc. Vývoj modelu Speed 5 byl založen na odlehčené verzi Salming Natural Running Support SystemuTM, který pomáhá běžcům najít a udržet jejich přirozený běžecký styl.

I v této nové verzi cílí tento model především na zkušenější běžce, kteří milovali model Speed především pro jeho nízkou váhu a citlivost vůči povrchu. Přesně to totiž mohou očekávat i v novém modelu Speed 5 a my pevně věříme, že ocení i nové vlastnosti, které přibyly oproti jeho předchůdci.

A jaké rozdíly můžete očekávat oproti modelu Speed 3? Především odlehčenou verzi NRSS systému (Natural Running Support System) - komplexního systému, kde jsou všechny části boty integrovány a vzájemně propojeny tak, aby vznikl perfektně fungující celek. Stejně jako v předchozím modelu Speed 3 je podrážka rozdělena pomocí naší technologie TGS 62/75. Nicméně nově jsem v její zadní části použili vyšší tlumení a pro zlepšení jeho funkčnosti jsme tentokrát použili materiály Recoil a Recoil R.

Díky tomu poskytuje bota mnohem vyšší komfort i běžcům preferujícím dopad na patu. Navýšení tlumení v podrážce přineslo i zvýšení dropu boty z 5mm na 6mm. To vše, v kombinace s přepracovanou špičkou boty, která nyní umožňuje ještě přirozenější práci přední části chodidla, a anatomicky tvarovaným patním košíčkem tvoří základ NRSS systému.

Svrchní část boty je konstruována tak, aby se přirozeně propojovala s podpůrnými a stabilizačními prvky podrážky a tvořily spolu dokonalou vysoce adaptabilní a stabilní jednotku. 

  • Dle pohlaví: dámské
  • Typ běžecké boty: silniční tempové
  • Podrážka: Odolná odlehčená gumová směs
  • Hmotnost: 183g (UK 5,5)
  • Profil podrážky: 22mm pod patou; 16mm pod špičkou
  • Drop: 6mm
  • Výplň podrážky: Recoil™ + Recoil R™
  • Došlap: Všechny boty SalmingRunning mají neutrální došlap

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.