gamisport.cz » Rukavice » Běžkařské » Rukavice LILL-SPORT LEGEND BREEZE SHORTY 0407-00

Rukavice LILL-SPORT LEGEND BREEZE SHORTY 0407-00

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH1 003
Původní cena
1 090
Do oblíbených produktů
Přidáno do oblíbených
 • chybí vaše velikost?
 • více značky lillsport

  Určená pro jízdu na kolečkových lyžích, nordic walking, kolo nebo běh s hůlkami. Svrchní část je z elastického materiálu Lycra, který zaručuje tvarovou stálost. V oblasti dlaně a na prstech je použita syntetická kůže Clarino, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Horní strana palce je ošetřena Lycrou pro otírání. Rukavice ukončena do tenké neoprenové manžety. Rukavice je možno prát v pračce.

  Svrchní materiál: 100% Lycra®
  Dlaňová část: syntetická kůže Clarino (60% Polyamid, 40% Polyurethan)
  Manžeta: 100% Neopren

  Lycra®
  Je syntetické pružné vlákno, které přínáší vynikající padnutí, jak za sucha, tak za mokra, trvalé udržování tvaru a maximální pohodlí. Jeho pozoruhodná schopnost roztáhnout se a vrátit se do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech látek a oděvů, v nichž je použito. Pružnost, kterou vlákno Lycra® dodává sportovním oděvům, umožňuje, aby aerodynamicky přiléhaly k tělu a přitom nebránily v pohybu.

  Clarino®
  Je silná syntetická kůže se složením 60% Polyamidu a 40% Polyuretanu. Materiál velmi dobře dýchá a má výborné parametry odvodu potu. Textilie se dá prát, přičemž nemění své unikátní vlastnosti. Využívá se především v oblasti dlaní, prstů a na výztuže.

  Dostupnost: do 3 dnů

  Doporučujeme také:

  Čekáte na svou velikost? Napíšeme vám!