gamisport.cz » Karimatky a matrace » Samonafukovací karimatky » Samonafukovací karimatka YATE TREKKER SHORT modrá /šedá

Samonafukovací karimatka YATE TREKKER SHORT modrá /šedá

Zkrácená verze modelu Trekker .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 3 dnů

Cena vč. DPH1 557
Původní cena
1 730
Do oblíbených produktů
Přidáno do oblíbených
Yate
více značky Yate

Zkrácená verze modelu Trekker

Zkrácená verze modelu Trekker pro menší postavy a pro ty, kdo při balení šetří každý gram, ale nechtějí se vzdát komfotního spaní a skvělé izolace.

Parametry

  • Typ: samonafukovací
  • Materiál: polyester micro brushed 75 DBarva:modrá/šedá
  • Tepelný odpor: 4,0
  • Rozměr: 168 x 51 x 3,8 cm
  • Rozměr po sbalení: 12 x 26 cm
  • Překládání na 1/2: ano
  • Hmotnost: 630 g (může kolísat ± 10%)

ZÁRUKA KVALITY

Moderní výrobky jsou obvykle nejen hezké na pohled, ale skrývají v sobě mnoho technických vymožeností a detailů, které nejsou vidět, avšak výrazně zvyšují kvalitu výrobku a činí ho výjimečným. U samonafukovacích karimatek jsou nejdůležitější 3 faktory: 1) nízká hmotnost, 2) malý objem ve sbaleném stavu a 3) dlouhá životnost.

Nízkou hmotnost dosahujeme výběrem nejkvalitnějších materiálů jak pro povrch, tak pro jádro. Materiál musí být lehký, ale zároveň pevný a odolný. Snížení hmotnosti dosahujeme také odlehčením vnitřní pěny. To ale nesmí být na úkor pohodlí a schopnosti dobře izolovat. Výběr materiálu a odlehčení má podstatný vliv na velikost sbaleného výrobku.

Všechny naše výrobky mají zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodin testována, čímž odpadá riziko dodání vadného výrobku z produkce.

TEPELNÝ ODPOR

Veličina, která se stále častěji u karimatek udává. Tepelný odpor - R je fyzikální veličina, která vyjadřuje tepelně-izolační vlastnosti materiálu. Je přímo závislá na tloušťce materiálu a λ. Při dosahování co nejvyšší hodnoty R je cílem, aby tloušťka materiálu byla co největší a hodnota λ jednotlivých materiálů co nejnižší. Tepelný odpor R vyjadřuje odpor 1 m2 materiálu proti prostupu tepelné energie při rozdílu teplot 1 K. Součinitel tepelné vodivosti λ vyjadřuje vlastnost  materiálu vést teplo. Je to hodnota energie ve W, která projde materiálem tloušťky 1 m při rozdílu teplot 1 K mezi povrchy materiálu. Vysvětlivky: R = d / λ (m2.K.W-1); d – tloušťka materiálu (m); λ – Součinitel tepelné vodivosti materiálu (W.m-1.K-1).

NEKLOUZAVÝ POVRCH „YATE Micro Brushed“

Dostupnost: do 3 dnů

Doporučujeme také: