ZIMNÍ VÝPRODEJ = slevy až 70% > NAKUPOVAT >>

CHIMPANZEE QuickMIX PROTEIN Cocoa Maple syrup 350g

CHIMPANZEE QuickMIX PROTEIN Cocoa Maple syrup 350g

sleva

Energetický nápoj s unikátním složením .. více

475 Kč -10% 427 Kč

CHIMPANZEE QuickMIX PROTEIN Cocoa Maple syrup 350g

QuickMIX Protein ze sójového izolátu a lupinového koncentrátu. Je určen pro sportovce vegetariány i vegany a je obohacen o nutriční složky, které v jejich stravě chybí, tak aby příjem složek důležitých pro správnou činnost organismu byl co nejkomplexnější.

Obsahuje komplex aminokyselin (Lys, Thr, Val, Cys), které v rostlinných proteinech nejsou dostatečně zastoupeny. Aminokyselinové skóre AAS (Amino Acid Score), které určuje nutriční hodnotu proteinu, je tak plně srovnatelné s nejkvalitnějšími živočišnými bílkovinami, např. s vaječným bílkem.

QuickMIX Protein poskytuje potřebné množství všech esenciálních aminokyselin ve správných poměrech pro rychlý růst svalů. Podle ADA (Americká Dietetická Asociace) dobře navržená vegetariánská strava uspokojí nároky i vrcholových sportovců a navíc snižuje riziko civilizačních chorob.

QuickMIX Protein s cukry a sladidly (steviolglykosidy) je práškový koncentrát s 50% obsahem bílkovin rostlinného původu pro přípravu proteinového koktejlu. Je určen pro zvýšení denního příjmu bílkovin, které podporují růst a udržení svalové hmoty.

  • 50% bílkovin ze sójového isolátu a lupinového proteinového koncentrátu
  • 10% kakaa a 1% javorového sirupu
  • s fruktooligosacharidy*
  • bez lepku
  • bez laktózy
  • vhodné pro vegany
  • vhodné pro sportovce
  • vhodné i pro celiaky a osoby s laktózovou intolerancí


* Fruktooligosacharidy: Jedná se o složité sacharidy sloužící jako zdroj energie pro střevní bakterie a tím prospívají střevní mikroflóře. Přirozeně se vyskytují v chřestu, pórku, cibuli a česneku.

Parametry

Značky: CHIMPANZEE
Příchuť: Pink grep , Kiwi, Pomeranč, Ananas , Citron-limetka
Intrastat: Expediční strava - 0,40 - 21042000
Dostupnost: do 3 dnů

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.