Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Výbava na kolo » Cyklistické přilby » Helma Met Inferno UL 2016 - bílá/černá/červená

Helma Met Inferno UL 2016 - bílá/černá/červená

Vyprodáno
Met
více značky Met

Je v něm kladen důraz na technický aspekt helmy, což je další silná stránka Inferna.

Tato helma zpevněná pomocí technologie Ultimalite využívá nastavení pomocí Safe-T Advance, antibakteriální vycpávky Coolmax a lehoučké upínací pásky Air Lite. Projektování pomocí software Nova 3 umožňuje skvělý poměr ceny a výkonu.

  • Velikosti:M - 54-57 cm (240g), L - 58-61 cm (270g)
Integral In-Moulding shell construction
Výrazně zvyšuje životnost helmy. Jádro helmy tvoří se skeletem jeden celek.

Technologie Ultimalite
Jedná se o technologii, která za použití kompozitního materiálu, posiluje polystyrenovou a polykarbonátovou vrstvu v nejkritičtějších oblastech skeletu.

Safe-T Advance
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění. Skvělý poměr hmotnosti a pohodlí! Díky širší kontaktní ploše s lepším odvětráváním se tlak působící na hlavu rovnoměrně rozkládá a poskytuje tak větší pohodlí.

Antialergické vycpávky Coolmax
Špičkový materiál zajišťuje rychlé odvádění potu a jeho odpařování.

Air Lite pásky
Air Lite pásky jsou vyrobeny převratnou metodou tkaní polyesterových vláken, díky čemuž skvěle odvádí pot a poskytují vysokou pevnost tahu při nižší váze.

Nova 3 software
Vývojový tým MET si vytvořil svůj vlastní software nazvaný Nova 3, který umožňuje virtuální testování helem dříve než se vytvoří skutečný model. Díky tomu se vždy odladí požadované vlastnosti na maximum a dosahne se jedinečného poměru cena/výkon.