Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Termoprádlo » Boxerky » Boxerky Klimatex DANIEL (THERMOCOOL) černé

Boxerky Klimatex DANIEL (THERMOCOOL) černé

Funkční pánské boxerky z materiálu Thermocool Soft'Tech fresh. .. více

Vyprodáno
Klimatex
více značky Klimatex

Funkční pánské boxerky z materiálu Thermocool Soft'Tech fresh.

Boxerky jsou šité plochými švy, které eliminují podráždění kůže při nošení. Pas boxerek je všitý do gumy, která je z rubní strany mírně počesaná. Boxerky mají krokový klínek pro větší volnost pohybu, jsou anatomicky tvarované a mají dlouhou nohavičku (cca do půli stehen).
 Thermo°Cool™ je unikátní směs dutých vláken opletených vlákny s kanálkovým povrchem. Vlákno bylo vyvinuto za účelem optimalizace schopnosti přirozené termoregulace teploty lidského těla a podle potřeb a podmínek tělo ochlazuje nebo naopak teplotu vyrovnává. Tato směs dutých a profilovaných vláken odpařuje vlhkost o 53% lépe, než
 jiné materiály (polyamid, polyester). Přítomnost dutých vláken v přízi zaručuje její schopnost vyrovnávat tělesnou teplotu, snižuje výkyvy teplot a pomáhá udržet uživatele v komfortní zóně.
 Soft'Tech je verze se zlepšeným omakem. Materiál je velice příjemný, na dotek podobný bavlně. Fresh úprava redukuje nepříjemné pachy a udržuje biologickou rovnováhu pokožky během sportovních aktivit. Úprava je ve formě antibakteriálního aditiva na bázi iontů stříbra.

  • Použití: spodní prádlo pro sportovní aktivity i volný čas, vhodné celoročně, díky střihu ideální při chladnějším počasí
  • Materiál: 95% Thermocool Soft'Tech fresh,  5% Lycra