Náš blog

gamisport.cz » Rukavice » Lyžařské » Rukavice Leki Worldcup Racing GS S 631-80153

Rukavice Leki Worldcup Racing GS S 631-80153

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 10 dnů

Doprava ZDARMA
Cena vč. DPH4 646
Původní cena
4 890
Leki
více značky Leki

Závodní kožené rukavice vhodné pro špičkové výkonnostní lyžaře, které tvoří absolutní vrchol nabídky. Vnější část je ušita z pravé nepromokavé hovězí kůže, přičemž v oblasti dlaně je zesílena silikonovou plochou, která zvyšuje přesnost úchopu a zároveň zabraňuje opotřebení. Tato rukavice je díky smyčce Trigger S také plně kompatibilní se všemi typy holí značky Leki vybavené tímto systémem. Vnitřní vložka je složená hned z několika vrstev. Najdeme zde jemný a vlhkost odvádějící materiál MicroBemberg a také termoizolační systém mikrovláken Thinsulate. Čím ovšem model Worldcup Racing jasně prozrazuje své sportovní srdce je titanový chránič kloubů a polstrování vrchních částí prstů a zápěstí, které chrání ruku při prudkých nárazech do závodních branek.
Trigger S je jednou z nejsenzačnějších inovací v oblasti lyžařských holí a rukavic. Jedná se totiž o první bezpečnostní vázání zabudované přímo do hůlky. Systém pružiny s vysokým zdvihem v rukojeti disponuje stoprocentně konstantní spínací úrovní při zatížení tahem. Spojení mezi rukojetí a rukavicí se minimalizuje na drobnou smyčku z velmi odolného materiálu, který se osvědčil při výrobě padáků. Díky své malé velikosti nejenže nepřekáží, ale zároveň zabraňuje ztrátě holí i při agresivnějším pojetí jízdy.
Trigger S nedává prostor pochybnostem! Nabízí perfektní jízdní komfort, bezkonkurenční bezpečnost a nejvyšší radost z jízdy. Jde o patentované produkty zdůrazněné vizuálně atraktivním a nadčasovým designem. Stačí jednoduše nacvaknout a vzhůru na sjezdovku!

  • Barva: červená/černá/bílá
  • Velikosti: 6,5 - 11
  • Materíál: pravá kůže
  • Speciální chránič kloubů vyrovben z titanalu.

doba expedice: do 10 dnů

Doporučujeme také:

Čekáte na svou velikost? Napíšeme vám!