Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Nože a mačety » Nože s pevnou čepelí » Nůž Gerber Bear Grylls Survival AO 31-002530

Nůž Gerber Bear Grylls Survival AO 31-002530

Přežijí připravení, a nůž Survival AO je připraven vždy. .. více

Vyprodáno
Gerber
více značky Gerber

Přežijí připravení, a nůž Survival AO je připraven vždy.

Jen málo lidí ví o přežití víc než Bear Grylls, bývalý britský důstojník speciální sil, zkušený horolezec, respektovaný instruktor kurzů pro přežití. Tyto Bear-ovi zkušenosti společně se zkušenostmi Gerberu, které nabyl během desítek let výroby nožů, dali vzniknout noži Survival AO, nejen v situacích kdy jde o život, ale v každodenním použití.
Mít otevírací nůž rychle připravený je mnohdy v situacích kdy jde o život nezbytně nutné. Survival AO díky asistovanému otvírání snadno a rychle otevřete jednou rukou, když zrovna budete potřebovat. Využitá je technologie FAST 2.0, doplněná o pojistky plunge lock a safety lock. Pojistka safety lock zabezpečí nůž proti nechtěnému otevření, když jej máte v kapse, nebo jako bezpečnostní pojistka když nůž používáte. Nůž po zmáčknutí pojistky také jednoduše jednou rukou zavřete.
Díky čepeli s částečně vlnitým ostřím z oceli 7Cr17MoV, ať už je to krájení, párání, trhání, rozříznutí pásky na krabici, když jste zrovna v práci, nebo řezání větví na přístřešek v lese. Rukojeť je vyrobena z kompozitu nylonu a skelného vlákna a opatřena vložkami z texturované kontaktní pryže, díky čemuž poskytne komfortní a bezpečný úchop za jakýchkoliv klimatických podmínek. Díky odnímatelnému klipu a otvoru na popruh, jej můžete mít stále u sebe, až do chvíle, kdy jej opravdu budete potřebovat použít.

Hlavní přednosti nože:
- asistované otvírání jednou rukou
- oboustranný kolík na čepeli pro snadné otevření nože
- čepel z nerezové oceli 7Cr17MoV
- ergonomicky tvarovaná rukojeť z kompozitu nylonu a skelného vlákna (70/30) s texturovanou pryží
- pojistky PlungeBack, SafetyLock
- odnímatelný klip
- otvor na popruh

Technické údaje:
- celková délka: 188 mm
- délka v zavřeném stavu: 107 mm
- délka ostří: 76 mm
- hmotnost nože: 94 g