NÁŠ BLOG
Salewa

gamisport.cz » Lyžování » Lyže » Lyže Sporten AHV jr SL set Tyrolia LRX9

Lyže Sporten AHV jr SL set Tyrolia LRX9

Sporten Citypark je nová juniorská nebo dámská carvingová lyže od Sportenu. .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 5 dnů

Doprava ZDARMA
Cena vč. DPH4 990
Sporten
více značky Sporten

Sporten Citypark je nová juniorská nebo dámská carvingová lyže od Sportenu.

 Ideální lyže pro fanoušky zábavy a jízdy všech možných stylů. Tato lyže nabízí mnoho zábavy a rychlé zlepšení. Twintipová konstrukce nabízí víc než lyžování – nabízí jedinečný životní styl.   „Nudné obloučky na upravené sjezdovce? Žádej víc! Lyžování je součást tvého stylu. Ať tě tedy baví!“

Set - deska Tyrolia Lite Rail , Tyrolia LRX9

Skluznice: EXTRUDED BASETechnologie uzpůsobená potřebám rekreačních lyžařů, kdy hlavním parametrem není skluz, nýbrž pohodlí a co nejdelší zachování stejných vlastností skluznice při vynaložení co nejmenšího úsilí ze strany spotřebitele. Lyže v této kategorii doporučujeme 1-2× za sezonu svěřit odbornému servisu.  

Technologie:      

PolyFly - Tvořeno vstřikovanou polyuretanovou pěnou. Využito zejména u základních modelů, vhodných pro rekreační lyžaře a začátečníky. „Měkčí“ lyže jsou velmi přátelské k začátečníkům, tolerují jejich chyba a dovolují jim rychle proniknout do tajů lyžování. 3d tvarovaný povrch - Trojrozměrně tvarovaný povrch lyže nejen vylepšuje vzhled, ale především významně zvyšuje torzní tuhost lyže a napomáhá správnému rozložení fyzikálních sil při obloucích.  

Hmotnost lyžaře 30 - 90 kg

doba expedice: do 5 dnů

Doporučujeme také:

Čekáte na svou velikost? Napíšeme vám!