Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Florbal » Florbalové hole » Florbalová hůl SALMING Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° 96/107

Florbalová hůl SALMING Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° 96/107

Precizně vyladěná sněhobílá hůl určena především technickým hráčům. .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 5 dnů

Doprava ZDARMA
Cena vč. DPH3 599
Původní cena
3 999
Salming
více značky Salming

Precizně vyladěná sněhobílá hůl určena především technickým hráčům.

Technologie TipCurve je v maximálním 5° vychýlení a způsobuje, že vaše střela je extrémně prudká a hlavně vám pomůže trefit se přesně tam, kam chcete.
Technologie TipCurve je zpětné zakřivení shaftu v jeho spodní části. Tím vzniká optimální úhel mezi hokejkou a postavením míčku na podlaze. Díky tomu lze lépe střílet bez dalšího zahýbání patky čepele, se kterou se pak lépe pracuje a nahrává.

Díky technologii KickZone dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu „vykopnutí“ spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí.

Zcela nová čepel Quest 3 vznikla skloubením předešlých modelů, Z čepele Quest 1 převzala \"patku\", která je využívána pro vedení balonku a zpracování, z čepele Quest 2 převzala \"špičku\", která svou konstrukcí ještě vylepší hráčovu práci s míčkem a střelbu tahem. Největší změnou je ale vyztužení prostřední části čepele, které jednak odděluje již zmiňované dvě části a hlavně drží tvar čepele i při takové zátěži, jako je střela příklepem.

Doporučení: Pokud patříte mezi hráče s potřebnými herními zkušenostmi, kteří pouze potřebují podpořit svojí skvělou techniku střelby vymakanou technologií TipCurve, je pro vás tato hůl jako stvořená. S extrémním zahnutím shaftu se střílí jedna radost a balonek nabírá správnou trajektorii letu i bez větší námahy.

  • Čepel: Quest 3
  • Materiál čepele: Bio Power™
  • Délky florbalky (délky shaftů): 107(96), 111(100)
  • Materiál shaftu: 100% Carbon Construction
  • Flex: 27
  • Omotávka: X3M Grip PRO

doba expedice: do 5 dnů

Doporučujeme také: