Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Florbal » Florbalové hole » Florbalová hůl SALMING Quest 3 X-Shaft KickZone 0° 96/107

Florbalová hůl SALMING Quest 3 X-Shaft KickZone 0° 96/107

Top model značky Salming z letošní černé \"Black Edice\". .. více

Vyprodáno
Salming
více značky Salming

Top model značky Salming z letošní černé \"Black Edice\".

Černý shaft s červenými detaily osazen bílou čepelí. Černá barva se vrací na plac!
X-shaft má mimořádný efekt, při kterém v souhře s KickZone dochází k prohnutí ve spodní části hole a následnému \"vykopnutí\". To dopomáhá k mnohem prudší střele a především úžasné přesnosti vašich pokusů.

Díky technologii KickZone dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu „vykopnutí“ spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí.

Zcela nová čepel Quest 3 vznikla skloubením předešlých modelů, Z čepele Quest 1 převzala \"patku\", která je využívána pro vedení balonku a zpracování, z čepele Quest 2 převzala \"špičku\", která svou konstrukcí ještě vylepší hráčovu práci s míčkem a střelbu tahem. Největší změnou je ale vyztužení prostřední části čepele, které jednak odděluje již zmiňované dvě části a hlavně drží tvar čepele i při takové zátěži, jako je střela příklepem.

Doporučení: florbalka určena univerzálním hráčům, kteří nevyužívají tak často střelu z velkých vzdáleností (shafu není u konce zakřiven), ale spíše se soustředí na pohotové a přesné zakončení.

  • Čepel: Quest 3
  • Materiál čepele: Bio Power™
  • Délky florbalky (délky shaftů): 107(96), 111(100)
  • Materiál shaftu: 100% Carbon Construction
  • Flex: 29
  • Omotávka: X3M Grip PRO