Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Florbal » Florbalové hole » Florbalová hůl SALMING Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 96/107

Florbalová hůl SALMING Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 96/107

Jediný model řady Quest 2, který je odlehčen letošní novou technologií TourLite™ Aero™. .. více

Vyprodáno
Salming
více značky Salming

Jediný model řady Quest 2, který je odlehčen letošní novou technologií TourLite™ Aero™.

Florbalka má extrémně lehký shaft a malinko těžší čepel, což ale v tomto případě vůbec není na škodu, jelikož je díky tomu výborně vyvážená.
X-shaft má mimořádný efekt, při kterém v souhře s KickZone dochází k prohnutí ve spodní části hole a následnému \"vykopnutí\". To dopomáhá k mnohem prudší střele a především úžasné přesnosti vašich pokusů.

Díky technologii KickZone dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu „vykopnutí“ spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí.

TourLite™ - Korunní klenot mezi našimi kulatými kónickými shafty. K vytvoření našeho lehkého TourLite™ shaftu používáme pouze nejkvalitnější lehká karbonová vlákna s jedinečnou konstrukcí. Oblíbený shaft mezi špičkovými hráči po celém světě.

Technologie TourLite™ Aero™ se objevila již na jednom z modelů z limitované Kim Nilsson Edice. Jedná se o ještě výraznější odlehčení shaftu při zachování její odolnosti a flexibility. Ideální pro hráče, co si oblíbili naše TourLite™ modely.

Florbalku vybavenou čepelí Quest2 z odolného materiálu Endurance™ nabízíme ve dvou délkách (107, 111).

Doporučení: Florbalka se výborně hodí pro hráče preferující velmi lehké shafty. Hůl si vyberou především obránci nebo útočníci rádi střílející tahem a hráči, kteří mají rádi dlouho balonek pod kontrolou.

  • Čepel: Quest 2
  • Materiál čepele: Endurance™
  • Délky florbalky (délky shaftů): 107(96), 111(100)
  • Materiál shaftu: 100% Lightweight Carbon Construction
  • Flex: 27
  • Omotávka: X3M Grip PRO