NÁŠ BLOG
Salewa

gamisport.cz » Expediční strava » Hlavní jídla » Adventure Menu Kuře na divoko s rýží

Adventure Menu Kuře na divoko s rýží

Kousky kuřecího stehenního masa v omáčce s cibulí, špekem, tvarohem a rajským protlakem. .. více

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 5 dnů

Cena vč. DPH140
Adventure Menu
více značky Adventure Menu

Kousky kuřecího stehenního masa v omáčce s cibulí, špekem, tvarohem a rajským protlakem.

Jako příloha rýže natural.
Informace pro alergiky: výrobek obsahuje lepek, vejce.

 • Složení: kuřecí stehenní maso (30%), rýže natural (12%), cibule, špek, tvaroh mléčný, mouka rýžová,  rajský protlak (rajčata, sůl, cukr), slunečnicový olej, sůl, paprika, pepř.
 • 1 balení - hmotnost 400 g +- 5%
 • Nutriční hodnody:       100 g  1 balení  DDD
  Energetická hodnota: 573 kJ  2292 kJ  27 %
  Bílkoviny:                  8,1 g    32,4 g   58 %
  Tuky:                        5,6 g     22,4 g   30 %
  Sacharidy:                 13,4 g   53,6 g   18 %

Díky nejmodernější technologii, precizní ruční výrobě a přesnému technologickému postupu jsme schopni vyrábět jídla s extrémní trvanlivostí až 3 roky, bez použití jakýchkoliv chemických kontervantů. Nepoužíváme žádné polotovary ani předpřipravené směsi. Vaříme podle tradičních receptur a proto v jídlech AdventureMenu nenajdete žádná Ečka nebo chemická barviva.
Tajemství dlouhé trvanlivosti, skvělé chuti a výživových hodnot spočívá především v unikátním způsobu použité konzervace, kterou je sterilace. Principem tohoto způsobu uchování potravin je působení teploty nad 100°C po určitou dobu, během které se zničí zdraví škodlivé mikroorganismy. Následně je jídlo prudce zchlazeno, čímž se docílí zachování vitamínů a minerálů.
Takto zakonzervované jídlo má chuťové, vizuální a nutriční vlastnosti čerstvě připraveného jídla i po třech letech uskladnění. Je proto ideální pro použití právě u cestovatelských jídel.
Chcete si dopřát ten největší komfort na cestách? Nemáte čas ohřívat jídlo na vařiči? Pro tyto případy je tu SAMOOHŘEV pro jídla AdventureMenu.
Samoohřev, nebo také bezplamenný chemický ohřívač, je speciální sáček, který Vám sám ohřeje jídlo bez použití vařiče nebo nádobí a to za 12 minut! Mezitím můžete postavit stan, zapálit oheň; jednoduše strávit čas důležitějšími činnostmi než vařením.
Samoohřev funguje na principu exotermické reakce mezi oxidem vápenatým a vodou. Náš samoohřevný systém se skládá z ohřevných kapslí (20g na ohřev 500g jídla; 50g na ohřev 1kg jídla) a zipper-bagu, ve kterém se celý ohřev odehrává.
POZOR!!! PRO SPRÁVNOU FUNKCI SAMOOHŘEVU JE NEZBYTNÉ DODRŽET PŘESNÉ MNOŽSTVÍ PŘIDANÉ VODY.

přidáno před 3 měsíci

doba expedice: do 5 dnů

Doporučujeme také: