Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Doplňky výživy » Volumizéry » Amix Nitric

Amix Nitric

DOSTUPNOST ZBOŽÍ do 10 dnů

Cena vč. DPHod 527
Původní cena
od 585
Amix
více značky Amix

Unikátní synergická směs pro podporu maxímálního prokrvení a zazásobení vašich svalů živinami.

Dávka 5 kapslí obsahuje:

  • CellEx™ Nitric Triple Force Complex 2000 mg (L-Arginine-Alpha-Ketoglutarát, L-Arginin Ethylester hydrochlorid, L-Arginin-Alfa-Ketiosokapronát), L-Citrulline Malát 1000 mg, Betain Hydrochlorid 125 mg Doporučené dávkování: Denní dávku 5 kapslí vezměte 30-60 min před tréninkem.

Dávkování:

  • Denní dávku 5 kapslí vezměte 30-60 min před tréninkem.

Příchuť:

  • citron

Balení:

  • 125kapslí
  • 350kapslí

Složení: Nitric Triple Force Complex, citrulin malát, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), betain hydrochlorid, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Upozornění pro registrované sportovce: užití přípravku konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

doba expedice: do 10 dnů

Doporučujeme také: