Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Čepice a šály » Čepice » Čepice Kama A91 108 St. Moritz - Deers

Čepice Kama A91 108 St. Moritz - Deers

Pletená čepice Kama. .. více

Vyprodáno
Kama
více značky Kama

Pletená čepice Kama.

  • Vyrobeno ze směsové příze 50/50 Fine Merino vlna/akryl firmy Schoeller
  • Příze podléhá nejpřísnějšímu ekologickému standardu Bluesign
  • Uvnitř pruh Tecnopile fleecu
  • Univerzální velikost (obvod hlavy 54-62cm)

Jelínek DEERS
Tmavě modrý mini jelen / 4cm od parůžku po nožičky / na růžové kytce se středovým zdobením. Na zdobení jsou použity broušené kamínky Preciosa v růžovém odstínu.
Každý jelínek Deers je originál handmade, každý má své jméno a náhradní díly. Je vyráběn ručně  s důrazem na detail a spoužití nejkvalitnějších komponentů.

Základní pravidla pro ošetření výrobků z vlny
Praní v ruce
- výrobek je vhodné prát v ruce ve vlažné lázni 30°C max. Poté jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, nejlépe na ručníku. Při máchání postupně snižujte teplotu lázně, aby nedošlo k vysrážení nebo deformaci.
Praní v pračce
- výrobek je možné prát v pračce. Používejte výhradně program na vlnu, který respektuje šetrnější praní (přiměřenou teplotu a snížený počet otáček při odstřeďování).
- používejte jemné prací prostředky určené na vlnu a to jak pro praní v ruce tak i v pračce.
- nesušte výrobek na topném tělese. Pokud topení přesáhne teplotu 30°C, (a to je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se zahřeje taktéž nad 30°C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.
Nepoužívejte aviváž!
Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 30°C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se. Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.