Náš blog
Široký výbět stanů

gamisport.cz » Čepice a šály » Čepice » Čepice Gore-tex Kama AG11

Čepice Gore-tex Kama AG11

město
outdoor
zima

Naše funkčně a technicky nejvybavenější čepice s kšiltem. .. více

Vyprodáno
Kama
více značky Kama

Naše funkčně a technicky nejvybavenější čepice s kšiltem.

Vrchní úplet je ze 100% merino vlny od výrobce Schoeller Spinning Group s vodoodpudivou NANO úpravou. Uvnitř přechází úplet do hydrofobního Polycolonu, který pokrývá celý vnitřek. Mezivrstvu tvoří GORE-TEX® Hat insert - prodyšná nepromokavá membrána. Čepice je určena pro nejnáročnější využití v rámci všech outdoorových aktivit. Byla několikrát úspěšně testována v extrémních expedičních podmínkách a patří k našim bestsellerům.

  • Produkt s přízí Polycolon uvnitř - odvádí vlhkost, hřeje a nedráždí.

  • Produkt ze 100% vlny merino s úpravou Nanotech - produkt je voděvzdorný, odolný vůči nečistotám.

  • Produkt ze 100% vlny merino.

  • Čepice s membránou Gore-tex uvnitř - jde o velmi tenkou a lehkou membránu, která je schopna propouštět molekuly vodní páry, nikoliv však vodu v  tekutém skupenství. Tím jsou definovány dvě hlavní vlastnosti – nepromokavost a prodyšnost.

Praní v ruce
Výrobek je možné prát v ruce ve vlažné lázni – 40°C max.. Poté jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, nejlépe na ručníku.
Praní v pračce
Veškeré výrobky je možné prát v pračce pouze na šetrný program (vlna, jemné praní), který respektuje šetrnější praní (přiměřenou teplotu a snížený počet otáček při odstřeďování).
Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 40°C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se.
Nesušte výrobek na topném tělese. Pokud topení přesáhne teplotu 40°C, (a to je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se zahřeje taktéž nad 40° a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.
Nepoužívejte aviváž.